"Пандочка дня" - Олександр Дедюхін

"Пандочка дня" - Олександр Дедюхін

Зі святим вечором, парафіяни! В нас пандочки вихідного дня прийшли.
По всій країні вже лунає запах квітів та галас корпоративів. Мудрий наріт святкує день захисту американських проституток, або, як казали в есересері міжнародний жіночій день. Ну хай святкують, а ми звернемо увагу на гарних та пухнастих пандочок.
********************
По-перше, прошу вибачення, що прогуляв у пʼятницю. То все депутатськіЕбудні не дали написати пандочок, зате саме тоді до нас прийшла величезна пандіща — санкції США проти Коломойського. Слідчі ФБР і зараз перебувають в Україні поки наріт бухає, Арахамія ховається на Мальдівах, а бабушка Бєня багато жре та несамовито тремтить.
Нагадаю, що це санкції не проти олігарха, а санкції проти «папіка» Зеленського і, власне, погроза самому тимчасово виконуючому обовʼязки президента України.
Отже, нагадую про цю пандочку, та закликаю ще раз цьому порадіти.
********************
Патріарх Варфоломій офіційно підтвердив, що готовий прибути на святкування 30-річчя Незалежності України. Звісно, в мене є певні побоювання, через те, що запрошувати Патріарха поїхав анальний невдаха Яременко, і там обовʼязково трапиться якісь черговий конфуз, але то нюанси, їх ми переживемо. Також я сподіваюся, що присутність його всесвятості Варфоломія не дозволить Зеленському запрошувати на сцену баб з голими сраками під час офіційних святкувань.
**************
ОПа істерично тремтить та благає британську МІ-6 та посла Великобританії не випускати фільм про «вагнерівців». Ви ж памʼятаєте цей скандал? Але що відповідають суворі «вєліка-брітанці»? Фільм вийде. А по-друге, у Заходу є купа претензій, котрі ОПа має виконати.
Скоріш би вже оте зовнішнє керівництво набувало чинності.
****************
І на останок, ми довідалися, що у Харківському зоопарку зʼявився крокодил. Сподіваємося незабаром там буде виведений особливий вид стійких до холоду крокодилів, котрі пізніше будуть жити у рові на кордоні між Україною та мордором.
****************
На сьогодні все, дасть Бог день — дасть Бог і панду, а я протоієрей
Олександр Дедюхін
вам про них розповім.
Не забуваємо лайкати, коментувати та репостити, бо це наближає нових панд.