"Пандочка дня" - Олександр Дедюхін

"Пандочка дня" - Олександр Дедюхін

Зі святим вечором, парафіяни! Ніщо не зупинить час пандочок, котрий настав!
****************
У найближчі три роки Україна має зрозуміти, коли зможе стати членом НАТО. Наразі Київ готовий отримати План дій щодо членства в Альянсі.
Про це на брифінгу заявила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина.
Вона зазначила, що рішення про отримання Україною Плану дій про членство в НАТО найближчим часом.
“Вважаю, що за ці три роки ми повинні розуміти, як мінімум, коли Україна буде членом НАТО… Сьогодні НАТО формує стратегію на наступні десять років, і я впевнена, країни Альянсу дадуть відповідь на питання, коли ж Україна буде в НАТО”, – зазначила віцепрем’єр.
******************
Французька поліція оголосила співробітника російського посольства, громадянина Росії у розшук.
Сорокарічний росіянин підозрюється у причетності до викрадення та перепродажу більше ніж 300 велосипедів елітних моделей, загальною вартістю близько 100 тисяч євро.
Ось воно справнє обличчя раши)
До речі, за словами сумної кобили - міністра Лаврова, Росія припинила відносини з Євросоюзом. А часом не через те, що самого цінного їх огента-викрадача велосипедів викрили?
******************
На Росії у Калузькій області розбився ядерний бомбардувальник Ту-22М3.
Яка сумна новина! Ги.
************************
Завдяки дефібрилятору у Київському метро поліцейський врятував життя пасажиру. 22 березня на станції "Палац спорту" реанімували 56-річного мешканця столиці.
Така гарна та файна пандочка.
******************
Ціни на нафту 23 березня суттєво знизились у зв'язку з пандемією. Нова хвиля COVID-19 спровокувала не лише карантинні обмеження, але й побоювання, що нові заходи зі стримування пандемії та повільне розгортання вакцинації в Європі сповільнять відновлення попиту на паливо.
********************
Марина Порошенко заявила, що Фонд Порошенка витратив 120 мільйонів на допомогу постраждалим від пандемії. Також, за її словами, ще 422 мільйони гривень спрямовано на лікування від COVID-19.
**********************
Дасть Бог день - дасть Бог панду, а я, протоієрей
Олександр Дедюхін
вам про них обовʼязково про них розповім.