"Пандочка дня"

"Пандочка дня"

Зі святим вечором, парафіяни! Пандочки знов з нами.
*****************
Вчора ми згадували акцію «Дякуємо», котра пройшла два роки тому під Адміністрацією Справжнього Президента. Коли прийшли тисячі людей, дякували Петру Олексійовичу, двері не обмальовували і ми всі разом почали рухатися до нової перемоги. За два роки ми не розпорошилися, не здалися, витримали найважчі удари і нас стало більше. А це значить Україна вистоїть, не зважаючи ні на що.
***************
Ну а зараз який президент — такі і панди.
Тут Люся Арестович гикнула, що Україна не має наміру розмовляти з представниками дири, навіть в умовному просторі. «Ну, слава Богу»- кажемо ми, ці дурники не повелися на пропозицію бойовиків — і то вже добре.
***************
Латвія, Литва та Естонія висилають із країн російських дипломатів на знак солідарності з Чехією.
Про це повідомляють пресслужби міністерств закордонних справ країн Балтії. Чекаємо фото сумних шпионів у аеропортах країн Балтії з чумаданами, повними натирених лампочок.
Словаччина теж, до речі, висилає трьох російських шпіонів, котрі працювали дипломатами.
*****************
Завдяки наполегливості депутатів від “Європейської Солідарності” різних рівнів вдалося зберегти Долинський центр соціальної підтримки дітей та сімей “Теплий дім” на Прикарпатті.
Тобто бачите, треба швидше прибирати цю мерзенну владу, щоби пандочки в нас були не лише про захист добрих справ, а про дійсні перемоги.
***********************
Дасть Бог день - дасть і панду, а я, протоієрей
Олександр Дедюхін
вам про них розповім.