"Пандочка дня"

"Пандочка дня"

Зі святим вечором, парафіяни! Христос Воскрес!
Верховний суд виправдав українського генерала Віктора Назарова, який був засуджений у справі про катастрофу військового літака Іл-76 під окупованим Луганськом у 2014 році.
Президент Порошенко привітав це рішення, та підкреслив, що головний винуватець цієї трагедії — Путін.
*****************
В Чернігові правоохоронці ліквідували ботоферму, через яку зловмисники з Російської Федерації поширювали фейкову інформацію на території України.
Я нагадаю вам, парафіяни, читайте перевірених авторів, сторінку «А що там у ЄС» і буде вам щастя.
***********************
Спеціалізована антикорупційна прокуратура в четверте закрила справу “Роттердам+” через відсутність у ній складу злочину.
Ще пару днів тому одна нардепка-служанка розповідала мені про страшний Роттердам+, тепер, мабуть, ліпіцьку хфабрику буде згадувати.
***************
Державне підприємство “Красилівський агрегатний завод”, яке входить у склад концерну Укроборонпром, виграло суд проти російської літакобудівної корпорації “МіГ”.
Про це повідомила пресслужба Укроборонпрому. Мокшані хотіли повернути заплачені гроші, але їм відмовили, ібо нєфіг, сидіть під санкціями.
********************
Народні депутати підтримали постанову №5520 про звернення до Конгресу США щодо запровадження санкцій проти будівництва газопроводу “Північний потік-2”. Ну хоч щось толкове прийняла ця Рада.
***************
“Дімо, ми встигли!” Українці зібрали понад 2 мільйони доларів на лікування чотиримісячної дитини. Хай росте здоровий.
*****************
Ветеран АТО Андрій Антоненко подякував усім, хто підтримував його протягом ув’язнення, ходив на суди та продовжує “стукати в усі двері”, аби добитися справедливості. Він також зазначив, що був приємно вражений візитом п’ятого президента, лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка та інших депутатів цієї поличної сили.
********************
Якби наступну новину ми почули за Порошенка, то лише б посміялися, а при Зеленському це панда.
Харківська та Сумська ОДА запропонували учбовим закладам прийняти участь у конкурсі на кращій туалет. Панда тут у тому, що туалети в учбових закладах є. А ще одна у тому, що вони безкоштовні, але це може бути ненадовго. Бо хто зна, може міносвіти вирішить перейняти досвід укрзалізниці.
***************************
На сьогодні все. Дасть Бог день — дасть і панду. І ви про них дізнаєтеся із нашої сторінки.
З вами був протоієрей Олександр Дедюхін