Перший заступник МОЗУ Олександра Павленко не може вирішити нагальні проблеми поранених бійців АТО

Перший заступник МОЗУ Олександра Павленко не може вирішити нагальні проблеми поранених бійців АТО

Перший заступник міністра охорони здоров’я України Олександра Павленко під час візиту до Дніпропетровська зізналася, що без допомоги місцевої влади її відомство не може вирішити нагальні проблеми поранених бійців АТО.

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо від прес-служби Дніпропетровської ОДА.

"Я прибула до Дніпропетровська, щоб обговорити питання ефективної роботи медичної галузі. У найближчі дні Міністерство буде готово до більш тісної допомоги регіону, а вже сьогодні ми привезли препарат крові "Альбумін" для тих медзакладів, які цього потребують, - сказала вона. - Що стосується поранених, зараз на лікування та харчування для поранених у лікарнях витрачається невелика сума. Ми будемо вирішувати це питання, але без допомоги місцевої влади це неможливо. Потрібна комбінація зусиль".

Слід додати, що новим керівником департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА стала Олена Лугова, яка за часів Януковича активно втілювала медреформу. Вона змінила на цій посаді Ігоря Македонського, який адаптував медицину Дніпропетровщини до військових реалій у країні.Loading...