По-іншому такі не перемагають...

По-іншому такі не перемагають...

Якби досточтімий Коломойський не був суть гопніком в окулярах, а хоча б на 0,01% адекватною людиною, то для балансу пустив би на "1+1" інтерв'ю з Валерією Гонтаревою.

Щоправда, тоді б стало очевидним, що перед її аргументами щодо "Приватбанку" він безсилий, і тому поводить себе як скажений мафіозі.
Погрожує, палить будинки, знущається - бо більше крити немає чим.

Вона великий професіонал, і дуже доступною мовою розповіла як Ігор Валерьєвіч перетворив свій банк у піраміду, видавши 217 мільярдів кредитів пов'язаним з собою особам, і досі за цими кредитами ніхто кошти повертати не збирається.
Як держава врятувала банк після цієї афери і як за допомогою підконтрольних прокурорів та судей Коломойський на очах всього світу оспорює свої ж гарантії та помножує на нуль зусилля справжніх реформаторів, а не тих, яких він виписав нам зараз.

Може тоді хоча б у якоїсь частини телеглядачів виникло питання - чому весь світ визнає досягнення Гонтаревої, сприймає її аргументи, своїм правосуддям підтримує нашу державу, а в Україні нас переконують в іншому?

Але Коломойський боягуз, який ледь що тікає до Женеви, хоч і вдає з себе відморозка.

Він розуміє, що в прямій дискусії і чесних методах зазнає поразки, тому продовжує оскотинювати добрих українців низкопробним йумором та апелювати до більшовицьких генів народу, а спираючись на Портнова з Богданом вхопив своїми щупальцями правоохоронну та судову систему.

По-іншому такі не перемагають.
Тільки підкупом, брехнею, шантажем, залякуванням, все як любить наш нарід.

І якби в цьому рівнянні найслабшим елементом не був затурканий український виборець, то такі паразити як Коломойський були б у бігах, а не підгінали під себе економіку та не сиділи в кабінеті президента - і країна б розвивался в бік ЄС, а не на очах перетворювалася на пугало для цивілізованого світу.

Тому Валерія Олексіївна тепер працює на Кабінет ЇЇ Величності, а нам з вами ні обіцянок, ні пробачень в кудряшках.

Життя справедливе.

Валерій Прозапас


Loading...