«Політичне майбутнє "Народного фронту"» - Олег Пономар

«Політичне майбутнє "Народного фронту"» - Олег Пономар

На мій погляд, Народний Фронт має гарне політичне майбутнє і дуже високі шанси на виборах до парламенту у 2019 році. І ось чому.

На третьому з'їзді партії, який відбувся 11.11.2017 в Києві, Народний Фронт застовбив за собою справжню праву, республіканську нішу (яструбину — в хорошому сенсі цього слова) в українській політиці та на виборчому полі. Сьогодні вже жодній іншій партії не вдасться стати правіше Народного Фронту (наші так звані "праві націоналісти" взагалі тут ні до чого, бо насправді пропагують лівацькі, комуністичні й популістські лозунги).

Народний Фронт на сьогодні — найбільш евро-атлантична та анти-московська сила в Україні. Партія виступає за форсування руху до НАТО й ЕС, за повне розірвання усіх зв'язків з Московією (візовий режим, розірвання дипломатичних стосунків, тощо). Ці погляди в Україні є дуже популярними (передбачувано та вірно) і підтримуються левовою частиною українців. І ця підтримка з роками зростатиме, адже війна триває щодня. А це означає, що Наролний Фронт завжди буде у тренді. А до виборів ще два роки.

Народний Фронт є ідеологічною партією. В Народному Фронті є мало попутників (хоча вони є, і це мінус 10-15% його рейнтингу на сьогодні). Та в БПП «Солідарність», наприклад, попутників та болота набагато більше, хоча ідеологічно ці дві сили ніби дуже близькі. Через це, Народний Фронт — найдисциплінованіша партія та фракція у Верховній Раді (за статистикою голосувань).

Першу четвірку на наступних виборах бачу такою: Яценюк, Турчинов, Парубій, Тетерук. Як на мене, досить потужно. Ну і головне. Народний Фронт дійсно багато зробив і робить для руху України від недоімперії до Заходу. І ще багато зробить. Тож побажаймо їм успіху в майбутньому.

Олег Пономар


Loading...