"Помпео нам в поміч" - Віктор Бобиренко

"Помпео нам в поміч" - Віктор Бобиренко

Ніколи не розумів тих, хто у 2014 кричав про те, який молодець Коломойський. Підтримує Україну, воює з Путіним. Не дав розповсюдитися в Дніпро рускаму міру.
Так, відповідав я. Бився він толково і жорстко. Усім би повчитись. Але боровся він не за Україну, а за уявний огород, з якого він годується. За свої бабки.
Просто тоді інтереси олігарха і держави Україна ненадовго співпали.
Далі, відбившись від тих, хто хотів взяти "нажитоє нєпасільним трудом", він грабував країну далі. У тому числі із своєю аферою із ПриватБанком він ледь не загнав Україну у фінансовий колапс.
Зараз Коломойський хоче віджати собі націоналізований ПриватБанк назад. Ну, або отримати за нього компенсатори.
Зараз, на даний час він своїми діями є найбільшою загрозою національній безпеці України.
Навіть більшою за Медведчука (хоча, здається, що може бути більшим).
Тільки цього тижня відбулися два програші України у боротьбі з Коломойським. Фонд держмайна програв суд у справі повернення Дніпроавіа від Коломойського Україні.
А напівдержавна "Укрнафта" уклала мирову угоду з ТОВ "Укренерго-Трейд", у рамках якої компанія відмовилась від вимоги 22,7 млн грн штрафів та пені за боргом за природний газ.
Ну хто б міг подумати. Менеджмент "Укрнафти", який вже років 15 контролюється Ігорем Валерійовичем пробачив підприємству, яке належить Ігорю Валерійовичу. Совпадєніє? Не думаю.
Оп, і на рівному місці ми з вами стали біднішими.
Дойшло до того, що на спільному засіданні нового складу уряду України та нового складу Єврокомісії, яке 28 січня відбулося в Брюсселі у спеціальній спільній заяві цьому питанню спеціально присвячено цілий пункт.
А Верховний представник із зовнішньої та безпекової політики Євросоюзу Жозеп Боррель за підсумками зустрічі зауважив таке: "Ми обговорили, як Україна має продовжувати посилення верховенства права, боротьбу з корупцією, включно з випадком шахрайства з Приватбанком".
Ціла Єврокомісія б'є набат, а в Україні суспільство гавить справжню біду, яка може звалитися на нас.
Ну да, нам же цікавіше, як сиділа кіпа на Зеленському біля стіни плачу в Єршалаїмі. Чи як прокоментував хтось там у Москві спіч Зе! у Варшаві.
Наша біда, що ми в ієрархії наших проблем на перше місце ставимо другорядні. А справжні - вважаємо не важливими.
Тому я не заморюся повторювати: путін головна зовнішня морока для України.
Коломойський - морока внутрішня.
А Володимир Олександрович не спішить вирішувати проблему. Думає, що воно розсосеться.
Фігушкі. Не розсосеться.
Сподіваюся, що услід за європейськими чиновниками і понаєхавший сьогодні до нас Майк Помпео по дружньому і не на камери скаже нашому президенту: "Вован, не бійся його відібємося. Будь мужиком, посилай вже старого лиса нахєр".
Може Зе! наважиться таки проститися з другом.
Може тоді і почну Зеленського поважати.

Віктор Бобиренко