"Прігожин - агент Буданова, а Герасімова пора розстріляти: у мордорі наростає «дружній вогонь» з лайнометів" - Орестократія

"Прігожин - агент Буданова, а Герасімова пора розстріляти: у мордорі наростає «дружній вогонь» з лайнометів" - Орестократія

Поки регулярні війська РФ приводять у повну бойову готовність жести доброї волі, найближче оточення бункерного вже шукає, "кто віноват?".

Найкреативніше попрацював Совбєз ім. Патрушева. Американська The Washington Post зашкварилася зі спробою привʼязати Прігожина до українського ГУР МО: ватажок найманців пропонував українським військовим інформацію, де атакувати російські війська в обмін на виведення ЗСУ з Бахмуту. У такий спосіб американське медіа пояснювало народу, що всі т.зв. успіхи «вагнерів» - це договорняки, а регулярні війська просто підставив ватажок найманців.

Зашквар у тому, що вперше про це журналісти WP запитали в інтервʼю у президента Зеленського, посилаючись на матеріали злитих в мережу даних американської розвідки. Глава держави звинуватив їх у роботі на Росію, тим паче, що подібних матеріалів у витоках не було. WP цей фрагмент вилучило з інтервʼю, але через день опублікувало вже свій текст із розлогим трактуванням: "Прігожин декілька разів навʼязував ГУР свої послуги, але Київ відхилив його сватання".

WP можна було повірити, якби вона до того так старанно не артикулювала меседжі Совбєза РФ: то напише, що США просять Україну показати «відкритість до переговорів з Росією». 

Іншим разом заявлять, що «перемога України малоймовірна». А якось ця неупереджена газета з доброго дива назвала секретаря Совбєза Ніколая Патрушева "людиною, що може хотіти зайняти місце Путіна". 

Прігожин не такий вишуканий, і від свого імені у рідному телеграмі від душі обливає міністра оборони Шойгу та начштабу Герасимова усілякими інформаційними "нечистотами". Ватажок "вагнерів" відкрито називає міноборони педерастами й зі швидкістю 12-річного тіктокера публікує відео про те, як росіяни втікають з фронту.

"Коли (ЗСУ) зайдуть в Берховку, це означатиме поступове оточення Бахмута... ", - каже Прігожин, - «Керівництво - це проблема, яку треба вирішити, або російський народ сам її вирішить». А потім душевно розповів, як брянська ППО збила 5 своїх тазиків.

«Перегрупування» - це насправді відступ, а «тактичний відступ» - це просто втеча, - знущається вчорашній кухар над російським МО, і радить розстріляти Герасимова.

 Західні спецслужби вважають, що президентський імунітет у Прігожина закінчується, і незабаром кухар якось невдало наступить на міну. Або випʼє несвіжого чаю. Це ясно, як божий день: бо його лайка у перемішку зі словами "Шойгу" та "Герасимов" набагато милозвучніша невибагливому російському вуху, ніж публікації отого буржуазного WP. І це він ще не розпочинав.

Хоча, будемо відвертими: найголовніше він уже зробив, показавши, що тупих генералів можна і треба мочити. Слідом за Прігожиним підуть інші стрєлкови з гіркіними й інші "народні месники" від ФСБ, ГРУ та других патріотичних структур, котрим закортить застовбити своє чільне місце на хвилі народного гніву.