"ПРЕЗИДЕНТЕ, КОЛИ НА ВИХІД?" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ПРЕЗИДЕНТЕ, КОЛИ НА ВИХІД?" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

За всіма останніми буремними подіями непомитною лишилася одна ситуація - президенту Зеленському нагадали про його обіцянку піти у відставку. І поцікавилися - коли?

Історія така.

24 травня, майже зразу по обранню у президенти, Зеленський звільнив з посади члена Нацради з питань телебачення і радіомовлення Володимира Горковенка. Звільнив, відмінивши указ президента Порошенка про призначення. Горковенко в боргу не залишився і оскаржив указ Зеленського у суді.

Перше рішення суд ухвалив ще в грудні 2019 р. І от щойно, Велика Палата Верховного Суду визнала, що Президент не мав права звільняти осіб шляхом скасування їх призначення. Рішення унікальне тим, що створює прецидент для всіх інших випадків, коли президент звільняв з посади, відміняючи указ про призначення. А такі є - і вельми резонансні.

Суд недвозмістовно поставновив - президент Зеленський брутально порушив закон.

18 квітня 2019 р. в ефірі каналу "1+1" кандадат Зеленський заявив: "Якщо я коли-небуть у житті порушу закон, я піду сам". Щойно, 21 травня Володимир Горковенко і адвокат Станіслав Кунявський сходили до офісу президента, аби нагадати голові держави про його обіцянку, і поцікавитися - коли чекати заяву про відставку?

Відповіді, наразі, не отримали. Певно - Зеленський ДумаЄ. Поігруючи на роялі...