"Привіт з великого бодуна" - Сергій Фурса

"Привіт з великого бодуна" - Сергій Фурса

Російські генерали, схоже, пересвяткувади своє професійне свято, 8 березня, і вирішили під впливом гормонів і Путінки знову вдарити по енергетичній інфраструктурі України. Не пожаліли навіть свій улюблений кінджал, на який молиться вся Росія, на святу справу боротьби із зловісним трансформатором у голосіївському районі.

І щоб шо?

От зрозуміло, що вони цим хотіли досягнути з жовтня по січень. Але хтось їм сказав, що весна прийшла? Що вже тепло? Що Європа не замерзла, що Британці не їдять білок? Що ціна на газ впала нижче 500 доларів. Що світовий день збільшується?

Чи вони все це проспали? Який сенс витрачати ресурси на це все зараз? Щоб не датити поспати українцям? Так більшість проспала ту повітряну тревогу, відправившись спати, не чекаючи, поки генерали набухаються остаточно. Щоб зробити нерви енергетикам? Так ті вже звикли. Щоб перевірити, чи не прийшли ще Патріоти? От перевірили, не прийшли. І що воно вам дало? Чи ви хочете вистрілити всі ваші кінджали до того, як приїдуть Патріоти і почнуть і їх збивати? "Так не достанься ты никому"? Не жарт же, 6 кінджалів вистрілили.

Це схоже на якусь тупу впертість підлітка. Який робить щось всупереч здоровому глузду. Просто тому що може. І просто тому що дорослі говорять, що так робити не треба.

А я можу!

Ну змогли і шо воно вам дало? Чи їх так вкурвило ниття воєнкорів, що в результаті місяців обстрілу в Харкові включили вуличне світло, а в Києві запустили тролейбуси. Так сьогодні зранку тролейбуси знову їхали.

Чи комусь треба розповісти бункерному дєду що вони проє…стріляли всі ракети і добилися цим рівно нуль і вони бояться, а тому продовжують стріляти, бо от от Україна не витримає і потрапить нарешті до кам яного віку? От зараз ще додамо до нашого геніального рецепту трохи кінджалів і тоді точно, навіть весна і літо не допопоможуть?

Так от от Україна повернеться до експорту електроенергії в Європу і навіть це не зможуть зупинити ці недолугі обстріли. І Земля продовжить свій шлях у пустошах космосу, збільшуючи світовий день, щоб вам там не казали шамани.

От реально? Щоб що?

У вас політичні мотиви домінують над військовими? Так тут навіть політичних вже немає. Ви не жалієте зеків і мобіків, це ясно, але ж ракет, ваших кінджалів, вам має бути шкода? Чи ви просто тупі?

Завжди вірна найпростішп відповідь. Але ж ти все півно шукаєш раціо у діях генералів, і тих, хто приймає рішення. Шукаєш зерно.

І шоб шо? Щоб знову переконатися, що «умом росію не понять»?