"ПРО МОЗОК" - Николай Ильинов

"ПРО МОЗОК" - Николай Ильинов

Син прочитав інформацію, кого українці вважають найбільш успішним президентом за всю історію України і вирішив поділитися зі мною.

- Тату,  ти знаєш кого українці вважають найбільш успішним Президентом?

- І кого ж? -   запитав я

- Кучму

- А знаєш кого найменш успішним?

- Я би сказав Кравчук,  а що думають українці?

- Вони вважають  що це Ющенко

- Знаєш, синку, в Україні живе багато дуже дивних людей,  вони, чомусь, не використовують свій мозок за його прямим призначенням: аналізувати інформацію та на підставі цього приймати рішення.

Кучма, це єдина людина в Україні, яка керувала на посаді Президента 10,5 років та ще рік на посаді прем’єр-міністра при Кравчуку.  Він прийняв Країну у 1994 з ВВП близько 38 млрд доларів, а передав Ющенко з 67 млрд доларів, тобто, більше ніж за 10 років  економіка Країни зросла всього на 76%,  середне зростання було трохи менше ніж 6% на рік. За цей же період в Польщі економіка зросла на 150%.

Ющенко прийняв Україну з 67 млрд доларів та передав Януковичу з 121 млрд доларів, (зростання за 5 років склало 81%, за цей же період економіка Польщі зросла на 72% ), і це з врахуванням падіння при світовій кризі 2008-2009 років.  Тобто, середньорічне зростання української економіки склало навіть з урахуванням кризи 12,6%!!!

Якщо б Ющенко обрали Президентом на другий термін, то мрія зеленського про те, що поляки будуть їздити на заробітки в Україну,  була би цілком реальна.

Ну ладно, я не буду умнічать всякими ВВП,   я приведу один дуже яскравий приклад. За період з 2006 по 2009 рік українці купили нових автомобілів більше ніж за всі наступні роки разом узяті.   Особисто я нічого дивного в цьому не бачу, бо сам купував автомобіль всього двічі: у 2005 та 2008 році, тобто і перший і другий раз за часи правління Ющенка.

Але, якщо запитати сьогодні українців, що вони пам’ятають про Ющенка, то вони процитують вислів «одного мутного кварталу» про «сіньор-голодомор».

     Так що, всі ці опитування показують лише одне: українцям треба розуміти, що голова, це в першу чергу мозок, а не те, куди можна запхати борщовий набір.

До речі, скільки зараз коштує борщовий набір та як дешевше приготувати борщ на газу, електриці чи на дровах?