"ПРО РЕАЛЬНУ ПІДТРИМКУ ВЛАДИ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ПРО РЕАЛЬНУ ПІДТРИМКУ ВЛАДИ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Який насправді рівень підтримки влади? Чи означатиме завершення війни посилення команди Зеленського? Дивіться самі.

Зараз на фронті знову пожвавлення і тема корупції відходить на задній план. Українці настільки втомилися від війни, що готові керівництву країни пробачити все що завгодно. Аби тільки завершилася війна... Не знаю, чи усвідомлює це Офіс президента, але грає він на цьому бажанні майстерно.

Новини все ще рясняють обшуками і затриманнями - за інерцією. Очевидно, невдовзі такі новини повністю зникнуть, цілковито уступивши місце боям і ракетним обстрілам. Проте.

Зверніть увагу на обставини в яких влада буда змушена влаштувати парад звільнень і серіал обшуків. Безумовно, основним тригером був яєчно-харчовий скандал в МО і подальше зухвале відмазування міністра Резнікова - під плач ЗЕботви "опозиція і русскіє працюють проти міноборони" та "а-а-ах якого міністра звільняють!" Але не тільки неУІНОватим Резніковим все обмежилося. Давайте згадаємо вояж заступника генпрокурора Симоненка за кордон, на секундочку, близького товариша Татарова. Давайте зустрічі з виборцями нардепа Тищенка... в Тайланді. Давайте згадаємо автопарк придбаний депутататми "Слуги народу". Тощо і тощо.

Правда така. Варто було стабілізцватися фронту як з усіх щілин полізли новини про що? Правильно, про корупцію. А чому? А тому що українці дуже люблять слухати що їх хтось обкрадає. Так найбільш просто виправдати свою власну неспроможність в своєму власному житті.

Я писав це і повторю знову. Зеленський став владою тому що напередодні президентських виборів 2019 р. градус корупційних скандалів у суспільстві був доведений до рівня благого безумства. Тільки так вдалося осліпити суспільство настільки, що воно не побачило реальних досягнень команди Петра Порошенка. Але цей кийок має два кінці. Так само зелена влада сама стає фігурантом корупційних сканадалів - а саме цей продукт українці споживають з натхненням.

І щойно ми побачили. Варто пригаснути зовнішній загрозі, як з усіх шпарин починають лізти "подвиги чинної влади". Які дуже швидко будь-який рейтинг влади Зеленського помножать на нуль.

А це означає, що найбільше владі Зеленського загрожує саме завершення війни. Бо що станеться далі? Далі корупційні скандали полізуть один за одним. На них нашаруються претензії людей які втратили через війну майно і рідних. Ці люди захочуть банально відновлення житла. А ще вони зазочуть відповіді на питання "Чому так сталося?" і "Хто винний?"

Все це в сукупності знесе рейтинг влади зі свистом. Ні, спершу Зеленського будуть благати: "Нащо ти оточив себе такими?!" До гасла "Та він сам такий" часу мине небагато. А далі.

Я просто нагадаю, що на 23 лютого 2022 р. лідером рейтингів серед партій була не "Слуга народу". Лідером рейтингів була "Європейська солідарність". Це повернеться і повернеться доволі швидко. Оце і буде реальний рейтинг цієї влади. І влада знає це.

Тому влада вже зараз хоче провести вибори президента зразу після війни. Але нічого в неї з цього задуму не вийде. Побачите.

Звісно Зеленський може прямо зараз заходитися міняти своє корумповане оточення і наводити лад в державі. І силовики ніби заметушилися. Але... Та вже навіть Шабунін відмітив, що ми бачимо кадри обшуків і затртмань. Але ми не бачимо кадрів з винесенням судами запобіжних заходів. Тобто все це - "серіальчик". Як завжди.