Прогноз погоди в Україні на 05 квітня

Прогноз погоди в Україні на 05 квітня

Погода в Україні у неділю, 5 квітня, буде по-весняному теплою та сонячною на всій території України. Вдень повітря прогріється до +12...+14 градусів, але вночі прийдуть морози. У деяких регіонах стовпчики термометрів покажуть до -3 градусів.

У неділю, 5 квітня, повітря буде свіжим і навіть холодним. Адже нічна температура повітря знижуватиметься до 0...-3 градусів. 

На всій території України буде сонячно та тепло, але вітряно. У деякі регіони країни прийдуть нічні морози. Сильні пориви вітру зі швидкістю 5 – 10 метрів на секунду спостерігатимуться по всій території України. Загалом повітря прогріється до +12...+14 градусів.

На Заході України буде трохи прохолодніше.Там температура вночі опуститься до -3...-4 градусів. Повітря вдень прогріється максимум до +14 градусів і лише в Ужгороді синоптики прогнозують до +16 градусів. На Сході країни буде дещо холодніше – +10...+12 градусів. Але вночі також прогнозують морози до -2 градусів.

Південні регіони пручатимуться холоду, там максимальна температура триматиметься на рівні +14...+16 градусів вдень. Опадів не очікують. На Півночі України стовпчики термометрів покажуть +8...+10.

У Києві буде вітряно, синоптики прогнозують +8...+10 градуси вдень та 0...-2 вночі.


Loading...