Прогноз погоди в Україні на 1 грудня

Прогноз погоди в Україні на 1 грудня

Погода в Україні у перший день зими, 1 грудня, буде сонячною в усіх областях, окрім центральних. Водночас синоптики попереджають про мокрий сніг та сильний вітер на півдні та у центрі країни.

В Україні 1 грудня атмосферний фронт зумовить дощ та мокрий сніг. Опади падатимуть від Чернігівщини до Одеської та Миколаївської областей.

Фронт зачепить також Вінниччину та Київщину. У всіх інших областях України опадів не прогнозують.

Температура повітря на всій території країни коливатиметься -2...+2 градусів. Найхолодніше буде у прикарпатських областях. Там стовпчик термометра опуститься до -5...-11 градусів.

За даними Укргідрометцентру, на заході країни у перший день зими буде сонячно та холодно. Температура повітря становитиме 0...+2 градусів. Опадів синоптики не прогнозують.

Водночас у Центрі небо затягнеться хмарами – до кінця дня сонце так і не з'явиться. Стовпчик термометра опуститься до -1...+2 градусів. Вдень падатиме мокрий сніг.

На Сході перший день зими мине без снігу. Погода буде сонячною та холодною – 0...+2 градуси. На півночі країни випаде мокрий сніг. Температура повітря становитиме 0...+2 градусів.

Найтепліше буде у південних областях. У Сімферополі температура повітря підніметься до +5...+7 градусів. Водночас у Херсоні, Миколаєві та Одесі падатиме мокрий сніг. Однак повітря буде відносно теплим – +2...+6 градусів.

У Києві зранку 1 грудня синоптики прогнозують похмуру погоду. Однак до кінця дня на небі появиться сонце. Можливий невеликий сніг. Температура повітря становитиме -1...+1 градус.

Loading...