Прогноз погоди в Україні на 1 лютого

Прогноз погоди в Україні на 1 лютого

Погода в Україні у понеділок, 1 лютого, буде сніжною. На сході країни прогнозують штормовий південно-східний вітер.

Синоптики попереджають про ожеледицю на дорогах.

Лютий дебютує в Україні черговими снігопадами, мокрим снігом, ожеледдю, налипанням мокрого снігу, ожеледицею і навіть дощем. Будуть і мороз, і відлига.

На Заході України 1 лютого на небі з'явиться сонце. Температура повітря становитиме -1...-4 градуси. У всіх областях, окрім Львівської, падатиме сніг.

На сході синоптики прогнозують дощ, а подекуди – дощ зі снігом. Повітря буде теплим – +6...+9 градусів.

На півночі країни падатиме сніг, а у Сумах – мокрий сніг. Температура повітря триматиметься на рівні -3...-5 градусів.

На півдні традиційно буде найтепліше. Стовпчик термометра підніметься до +7...+12 градусів. Трохи холоднішу погоду прогнозують в Одесі – +5...+7 градусів. Синоптики кажуть, що 1 лютого у південних областях падатиме дощ.

У Центрі України також прогнозують опади – дощ та сніг. Температура повітря становитиме -1...-4 градусів.

У Києві третій місяць зими розпочнеться зі снігопадів. На дорогах буде ожеледиця. Стовпчик термометра опуститься до -2...-4 градусів.

Штормове попередження по Україні на завтра

1 лютого в більшості центральних, вночі у Харківській, Одеській та Миколаївській, вдень у більшості північних областей значний сніг та мокрий сніг, вдень у Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Сумській та Харківській областях, ожеледь, налипання мокрого снігу; у південних та східних областях пориви вітру 15-20 м/с. На дорогах України, крім південно-східної частини, ожеледиця. (І рівень небезпечності).