Прогноз погоди в Україні на 10 лютого

Прогноз погоди в Україні на 10 лютого

Погода в Україні в понеділок, 10 лютого, буде здебільшого теплою. Щоправда, на заході є можливими дощі. Крім того, слід очікувати сильний вітер. Стовпчики термометрів піднімуться до +1 – +8 градусів, однак у східній частині буде холодніше – до -5 градусів морозу.

Прогнозуються дощ і навіть мокрий сніг на заході та на частині півночі. Крім того, рясно дощитиме в Карпатах.

10-го лютого в Україні розгуляється вітер до дуже сильного. Швидкість його становитиме 15 –25 метрів за секунду. Натомість на заході та особливо у Карпатах доходитиме до 30 метрів за секунду. Вітер тут дутиме у південно-західному напрямку, а на решті території – в південному.

Щодо погоди у понеділок в у Києві, то тут слід очікувати сильний вітер. Але водночас прийде й потепління, і вдень температура підніметься до +5 градусів. Також у столиці протягом дня буде сухо, але вже надвечір є можливими дощ і мокрий сніг.

За інформацією Українського гідрометцентру, найтепліше 10 лютого буде на Львівщині, Прикарпатті та Буковині – +6 – +8 градусів. А найхолодніше – на Харківщині, Донеччині, Луганщині та на Запоріжжі. Тут стовпчики термометрів опустяться до -1 – -3 градусів.