Прогноз погоди в Україні на 12 травня 2021 року

Прогноз погоди в Україні на 12 травня 2021 року

Погода в середу, 12 травня, буде холоднішою, ніж у попередні дні. У східних та південних областях дощитиме, натомість на Заході України та у Центрі буде сонячно.

У середу небо над Україною покриється хмарами, а стовпчики термометрів у деяких регіонах опустяться на кілька градусів.

На заході країни температура повітря буде майже такою, як у попередні дні. У Чернівецькій області дощитиме, натомість на Закарпатті прогнозують справжнє літо – +23...+25 градусів. Найпрохолодніше буде на Житомирщині – всього +15...+17 градусів.

У центрі України буде дещо прохолодніше, у порівнянні з Заходом. Так, на Черкащині буде лише +14...+16 градусів. Зміниться погода й у південних областях – у Миколаївській, Херсонські областях та у Сімферополі буде +15...+17… градусів та дощитиме.

Справжній циклон вируватиме на сході та на півночі країни. Області накриють сильні дощі та шквальні вітри зі швидкістю до 15 – 24 метрів за секунду. Найпрохолодніше буде на Сумщині – +13...+15 градусів, дещо тепліше – на Луганщині, Донеччині, Дніпропетровщині, де стовпчики термометрів покажуть +15…+17 градусів.

В Києві 12 травня знизиться температура повітря – вдень похолодає до +15…+16 градусів. У столиці протягом дня можливий дощ, але місцями та незначний. Також буде поривчастий вітер.