Прогноз погоди в Україні на 15 травня 2021 року

Прогноз погоди в Україні на 15 травня 2021 року

Погода у суботу, 15 травня, буде теплою, але похмурою. Мешканцям західних областей слід готувати парасольки, адже регіони заливатимуть дощі та грози. Така ж погода буде у частині північних регіонів.

Тим часом в інших областях буде мінлива хмарність, але опадів синоптики не прогнозують. Максимально повітря прогріється за Сході. Там буде до +27 градусів.

На Західній Україні синоптики прогнозують дощ. Він почнеться ще вдень, проте ближче до вечора закінчиться. Температура повітря становитиме +20...+22 градуси. На Східній Україні ситуація протилежна – ні про які опади не мовиться. Стовпчики термометрів там покажуть +25...+27 градусів.

Частина північних регіонів також опиниться у полоні дощу. Подекуди навіть можливі грози. Повітря там прогріється до +22...+24 градусів. А от на Півдні буде сонячно. Попри похмурий ранок до вечора на небі не залишатиметься жодної хмарки. Температура повітря становитиме +23...+25 градуси.

Похмурий ранок у Києві повільно перетече у ясний день, а ввечері небо знову опиниться у полоні хмар. Стовпчики термометрів там покажуть +21...+23 градуси.

Loading...