Прогноз погоди в Україні на 2 березня 2021 року

Прогноз погоди в Україні на 2 березня 2021 року

У вівторок, 2 березня, майже по всій Україні розгуляється весна. Лише у кількох регіонах прогнозують дощі зі снігом, в інших областях опадів очікувати не варто.

У більшості регіонів України буде сонячно та без опадів, температура коливатиметься від до +1 до +13 градусів.

Найтепліше буде на Заході, в Івано-Франківській області вдень температура повітря прогріється аж до +13 градусів. Водночас на Сході буде доволі прохолодно.

Там все ще відчуватиметься, як прощається зима. Адже у Харківській та Луганській областях прогнозують дощі зі снігом. Стовпчики термометрів вдень піднімуться щонайбільше до +5 градусів.

Крім цього, дощі зі снігом накриють і Сумську область. Натомість у решті регіонів Центру та Півночі опадів не передбачається. Температура там підніметься максимум до +8 градусів.

На Півдні найтепліше буде на Миколаївщині, вдень температура там сягатиме +6...+8 градусів. На Одещині, Херсонщині та в окупованому Криму буде лише на кілька градусів менше.

2 березня у Києві опадів не прогнозують, проте буде поривчатий західний вітер. Вночі температура наблизиться нуля, проте уже вдень підніметься до +5 градусів.