Прогноз погоди в Україні на 2 грудня

Прогноз погоди в Україні на 2 грудня

Погода в Україні у середу, 2 грудня, буде здебільшого морозяною. Щоправда, на півдні температура триматиметься вище за 0 градусів. У багатьох областях падатиме сніг або мокрий сніг.

У середу сніг і мокрий сніг очікують на півночі, у центральних областях та у південній частині, окрім Запоріжжя та Криму. 

Крім того, до опадів приєднуватиметься налипання мокрого снігу та ожеледь. У більшості областей України на дорогах та тротуарах, або там, де це називається дорогою чи тротуаром – ожеледиця.

Натомість на сході суттєві опади є малоймовірними, а в західних областях взагалі переважатиме суха, навіть подекуди сонячна, погода.

Температура повітря вдень становитиме від 2 градусів морозу до 2 тепла, на крайньому півдні – до 2 – 5 градусів тепла. Вітер буде східного напрямку, помірний, у східній частині посилюватиметься до штормового.

У столиці середа буде хмарною та вогкою. Періодичний падатиме невеликий сніг або мокрий сніг.

Температура вдень триматиметься в районі нуля градусів. Вітер буде несильним, а волога погода додатково сприятиме зависанню у повітрі промислових димів і автомобільних домішок.

В Українському гідрометцентрі прогнозують сонячну погоду на заході до Вінниччини та Житомирщини, а також на Донбасі з Харківщиною. У цих регіонах температура триматиметься на рівні -1…+1 градусів.

В решті областей випаде сніг або сніг із дощем, у південних областях – просто дощ. Стовпчики термометрів опустяться до -1 градуса на півночі, сході та в центрі. А на півдні й на Запоріжжі температура підніметься в середньому до 5 градусів тепла.

Вітер дутиме у південно-східному напрямку на заході, північно-східному – в центрі та на сході та у східному – на півдні. В усіх випадках його швидкість становитиме 7 – 12 метрів за секунду.

Loading...