Прогноз погоди в Україні на 24 квітня

Прогноз погоди в Україні на 24 квітня

У середу місцями по Україні пройдуть невеликі дощі. Темпера туру на Західній Україні підскочить вдень до +23 градусів тепла, а вночі на сході буде не вище +3 градусів вище нуля. Вітер північно-західний 5-10 м \ с.

У північних областях

 Похмуро, без опадів. Температура вдень підніметься до +20 градусів тепла, вночі +4 градуси вище нуля. У Чернігівській області вдень потеплішає +18 градусів тепла, вночі потеплішає до +7 вище нуля .. Вітер північно-західний 5-10 м \ с.

 У південних областях

 Хмарно, без істотних опадів. Температура вдень буде близько +15 ... +18 тепла, вночі не вище +9 градусів. У Криму вдень +13 тепла, вночі до +7 градусів. У Запорізькій області вночі до +6 градусів, вдень потепління до +21 вище нуля. Вітер північно-західний 5-10 м \ с.

 У західних областях

 Похмуро, дощ. У Волинській і Рівненській областях без опадів. Температура вдень підніметься до +20 градусів тепла, вночі буде +10 градусів. На Закарпатті та в Чернівецькій області вночі до +11 вище нуля, вдень до +23 градусів. У Волинській і Рівненській областях вдень потепління до +19 градусів тепла. Вітер північно-західний 5-10 м \ с.

 У східних областях

 Сонячно, без опадів. Температура вдень підніметься до +18 градусів тепла, вночі близько +3 ... +5 градусів. У Харківській області вдень потепління до +20 градусів. Вітер північно-західний 5-10 м \ с.

 У центральних областях

 Похмуро, без опадів. Дощ очікується в Черкаській та Вінницькій областях. Температура вдень підніметься до +19 ... +22 градусів, вночі від +5 ... +7 градусів. У Житомирській та Вінницькій областях вночі потепління до +10 В Кіровоградській області вдень підвищення температури до +24 градусів тепла. Вітер північно-західний 5-10 м \ с.

 У Києві та області

 Похмуро, очікується невеликий дощ. Температура повітря вдень підніметься до +20 тепла, вночі не підніметься вище позначки +8 градуси. Вітер північно-західний 5-10 м \ с.