Прогноз погоди в Україні на 24 лютого 2021 року

Прогноз погоди в Україні на 24 лютого 2021 року

Погода в областях України у середу, 24 лютого, буде кардинально різною у західних і східних регіонах. Якщо мешканці Західної України будуть тішитися теплом та сонячною погодою, то на сході стовпчики термометрів покажуть мінусову температуру.

Найтепліше буде на Закарпатті. Там повітря прогріється до +9...+11 градусів.

На Західній Україні сонце лише інколи ховатиметься за хмарами, але опадів синоптики не прогнозують. Водночас через мінусові температури вночі у західних регіонах можливе замерзання дощу та мокрого снігу на переохолодженій земній поверхні. Температура повітря становитиме +7...+9 градусів. На Сході України буде хмарна та похмура погода. Хоча серйозних опадів не прогнозують. Стовпчики термометрів покажуть -5...-7 градусів.

На Півночі України вранці продовжиться нічний сніг, але ближче до середини дня він повинен закінчитися. Температура повітря становитиме лише -1...-3 градуси. На Півдні погода буде хмарною протягом всього дня. Синоптики зазначили, що сильних опадів не мало б бути. Стовпчики термометрів максимально покажуть -1...-3 градуси.

У Києві протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Ранковий дощ зі снігом закінчиться ближче до середини дня. Більше опадів не очікується. Температура повітря у столиці становитиме 0...-2 градуси.