Прогноз погоди в Україні на 28 вересня

Прогноз погоди в Україні на 28 вересня

Погода в Україні у понеділок, 28 вересня, буде прохолодною та дощовою у західних регіонах. Натомість в іншій частині України триматиметься сонячна та суха погода.

Найтепліше буде на Півдні нашої країни, там стовпчики термометрів покажуть до +24...+26 градусів. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

На Західній Україні протягом 28 вересня небо буде щільно вкрите дощовими хмарами. Зливи накриють весь західний регіон. Температура повітря становитиме +18...+20 градусів. Схід нашої країни також майже не побачить сонця за хмарами, але опадів не прогнозують. Температура повітря триматиметься на рівні +22...+24 градуси.

На Півночі України похмура погода відступить. Уночі можливі невеликі зливи, водночас повітря там прогріється до +19...+21 градуса. На Півдні буде найтепліше. Стовпчики термометрів покажуть +24...+26 градусів. Сонце інколи ховатиметься за хмарами.

У Києві погода потішить безхмарним ранком, але вже у середині дня вона зміниться та буде похмурою до самого вечора. Стовпчики термометрів покажуть +20...+22 градуси.


Loading...