Прогноз погоди в Україні на 31 березня

Прогноз погоди в Україні на 31 березня

Погода в Україні у вівторок, 31 березня, буде прохолодною. Вночі по всій території країни, окрім східних та південних областей, вдарить мороз. Вдень можливі короткочасні опади у вигляді снігу.

У більшості областей України очікується, хоч і невеликий, проте все ж мороз – 0…-5 градусів. А вдень стовпчики термометрів +1…+6 градусів. Сніг або мокрий сніг, або дощ ймовірні на Заході, Півночі та у Вінницькій області. Залежно від коливань температури повітря.

Найтепліше буде на Луганщині. Там денна температура повітря підскочить до +10…+12 градусів. Вночі у регіоні також не передбачається мороз.

Найхолодніше, своєю чергою, буде у низці західних, північних та центральних регіонів. Зокрема, на Тернопільщині, Хмельниччині, Вінниччині, Житомирщині, Чернігівщині, Сумщині, Черкащині та Кіровоградщині стовпчики термометрів покажуть максимум +3…+5 градусів. Нічний мороз у деяких з цих областей сягне -6 градусів.

Так само прохолодно буде й у столиці. Повітря прогріється до +3…+5 градусів. У Києві протягом дня буде хмарно, вранці можливий невеликий мокрий сніг.

Вітер північно-західний, 5 – 10 метрів за секунду.