Прогноз погоди в Україні на 8 грудня 2021 року

Прогноз погоди в Україні на 8 грудня 2021 року

Погода в Україні у середу, 8 грудня, вражатиме різноманіттям. Поки західні області посипатиме снігом, на Сході світитиме сонце, а решту регіонів поливатимуть дощі.

Сонячно буде лише на Закарпатті, Донеччині та Луганщині. Хмарно, проте без снігу та дощу, – на Буковині та Волині.

Найтепліше буде у Криму, тут стовпчики термометрів піднімуться до +10...+12. Також плюсова температура – на усьому Півдні, у частині центральних областей та на Сході.

Тим часом жителям Заходу та північних регіонів доведеться зіткнутись з морозом. Найпрохолодніше буде на Волині та Рівненщині, тут температурні показники коливатимуться у межах -2...-4.

Зверніть увагу! У Києві 8 грудня обіцяють і вдень, і вночі – мокрий сніг з дощем. Температура буде – 0...-2. Вітер – північно-східний – 7 – 12 метрів на секунду.

Метеорологи попереджають про ожеледицю, яка буде на дорогах усіх західних областей, окрім Закарпаття. Також така небезпека чатує на водіїв на Півночі та у частині центральних регіонів.

Циклон на півдні та його атмосферні фронти зумовлять 8 грудня в Україні некомфортну вологу погоду із дощем, мокрим снігом та льодяним дощем, що не просто некомфортно, а й небезпечно для доріг, тротуарів. Мокрий сніг налипатиме деревах, дротах, що також є певною загрозою