Прогноз погоди в Україні на 9 березня 2021 року

Прогноз погоди в Україні на 9 березня 2021 року

Перший місяць весни поки що не тішить теплою погодою. 9 березня у більшості регіонів України вдень вдарить легкий мороз, лише подекуди температура буде плюсовою.

У вівторок, 9 березня, в Україні не буде істотних опадів. Водночас майже по всій території країни буде ясно, хоча й прохолодно.

Найтепліше буде на Закарпатті. Там прогнозують до +6 градусів вдень. Традиційно тепло буде й на Півдні. Денна температура коливатиметься там від +2 до +5 градусів.

У центральних регіонах буде сухо та сонячно, попри це – холодно. Вночі варто очікувати аж до -8 градусів, вдень стовпчики термометрів показуватимуть близько нуля.

На Сході – вдень без опадів, проте вночі подекуди прогнозують невеликий сніг. Водночас протягом усього дня у цих регіонах протримається хмарна погода.

У більшості областей на Заході денна температура буде у межах -1...+1. Тепліше буде тільки на Буковині та на Закарпатті. А от на Львівщині та Івано-Франківщині стовпчики термометрів опустяться до нуля.

На Півночі – ясно та без опадів. Вдень у цих регіонах також прогнозують температуру повітря, близьку до нуля. Проте на Сумщині та Чернігівщині подекуди буди холодніше – від -2 до -4 градусів.

У Києві 9 березня буде прохолодно, вночі температура опуститься до -7 градусів, вдень – близько нуля. Синоптики обіцяють, що істотних опадів не буде.