"ПРОСТЕ ПИТАННЯ ДО ЄВРОБЛЯХЕРІВ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"ПРОСТЕ ПИТАННЯ ДО ЄВРОБЛЯХЕРІВ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

До євробляхерів я маю просте і дебеле питання. Якщо вони свято переконані в тому, що вони - праві, то нехай чесно і відверто скажуть мені, що я - ідіот.

Я їзджу на машині купленій легально - у салоні. Я офіційно, за законом поставив своє авто на реєстрацію. Я сплатив при цьому всі податки і внески, яких вимагала держава. В разі ДТП мені машину не сховати - я кругом проходжу по базах.

Скажіть - я ідіот? Ну, можна ж було взяти машину на блясі, і не мати головного болю. Скажіть чесно, що мене ви вважаєте лохом вухастим, який платить державі податки, замість її дурити.

Заодне скажіть це тим сотням тисяч українців, які купують свої машини легально, що ми всі - ідіоти. Що правильний стиль життя - "є профіт, і є лох" і "спіймав лоша - души не спіша".

Що зараз, ходячи по тротурах прокладених з наших податків, їздячи дорогами прокладеними на наші податки, викликаючи патрульних що існують на наші податки, себе ви відчуваєте розумними людьми, які державу обдурили, а нас - лохами вухастими. Бо ми сплатили всі потрібні збори, а ви - ні.

Ви ж розумні, правда?

Чи ви так не вважаєте? Тоді визнайте, що державі ви заплатити все ж таки мусите. Бо інакше у мене виникає питання, звідки така несправедливість вже до мене? Чому дурити державу вигідніше, ніж дотримуватися закону? Чим ви принципово кращі за мене?

Чому дотримуючись закону, я мушу страждати? Хто з нас руйнує державу, я - виконуючи закони, чи ви - коли її обшахраюєте?

Якщо ж ви вважаєте мене ідіотом - право ваше. Тільки не соромтеся.

Скажіть це відверто. Ну ж бо!

Дмитро "Калинчук" Вовнянко