"Психологічний тиск" - Сергій Фурса

"Психологічний тиск" - Сергій Фурса

Кажуть, що не виключено, що росіяни будуть продовжувати закидувати ракетами і цього тижня. «Не виключено» - ідеальне формулювання. Не треба ніяких розвідувальних даних, інсайдів, чи навіть тайного знання, яким володіє кума вашого двоюрідного брата, сестра якої працює поваром в СБУ. Стріляли – ну ми ж говорили. Не стріляли – ну ми також не говорили, що точно будуть стріляти.

Питання в тому, чи буде Росія послідовною у своїй стратегії і буде ганьбитися до кінця. Чи визнає, що стратегія не працює і треба все ж таки зберегти деякі ракети на майбутнє. Бо стріляють вони не просто так, не тому що істерика. А тому що такий метод. Так прописали.

Росія продовжує воювати по підручнику. Проблема в тому, що це російський підручник, який писали росіяни і перевіряли росіяни і що там написано може не працювати. Але ж якись люди старалися. Писали. То треба виконувати.

Що вони роблять зараз? Британська розвідка розкопала і розклала по поличкам. Ну як розкопала. Знайшла підручник для молодших і середніх генералів. Джеймс Бонд добре попрацював.

У підручнику написано, що якщо щось пішло не так, треба застосувати SODCIT. Це концепція стратегічної операції зі знищення критично важливих цілей. Метою концепції є "створення умов для протидії загрозам і недопущення агресії, а у разі початку воєнних дій – нанесення супротивнику (коаліції) шкоди, під час якої вони відмовилися б від продовження (ескалація) на вигідних для Росії умовах".

Тобто. Росія визнала, що ЗСУ на полі боя прямо скажемо ескалюють. Тобто дають російській армії люлей. І протидіяти цьому росіяни не можуть. А тому намагаються бити по інфраструктурі. Щоб створити психологічний тиск. І змусити український народ вимагати від української влади перестати ескалювати і зупинитися у визволенні української території.

Все як по підручнику.

Тіки от біда в тому, що цей супер коварний план такий коварний, що всім зрозумілий. І що ця стратегія ніколи не працювала. Ні в росіян, ні в американців, ні навіть у Гітлера. І вона така відверта і зухвала, що хоч і створює проблеми і бісить, призводить до нервових зривів, але не є ефективною, бо викликає у суспільства інше бажання. Українське суспільство ще більше вимагає від українською влади прискорення ескалації і надання ще більше люлей і звільнення української території.

То будуть чи не будуть? А ніхто не знає. Просто треба бути готовим, що вони можуть це зробити. А якщо не зроблять, то можна радіти. А якщо зроблять, то тримати психологічний стрій і показувати кукіш Путіну і його стратегії терору. Бо він стріляє навіть не по трансформаторам. Він стріляє по нашим мізкам. Там головна ціль. Яку прописали у геніальній стратегії геніальних стратегів другої армії світу.