"Рашистів на дно - 09.08.2022" - Ростислав Павленко

"Рашистів на дно - 09.08.2022" - Ростислав Павленко

Сенатори США закликали адміністрацію Байдена визнати росію спонсором тероризму.

Демократ Річард Блюменталь і республіканець Ліндсі Грем заявили, що підштовхуватимуть Конгрес до ухвалення такого рішення незалежно від підтримки Байдена. Але сподіваються, що «президент зробить це добровільно».

Визнання росії спонсором тероризму потягне за собою цілу низку обмежень, спростить, а подекуди автоматизує подальше накладення санкцій, і прискорить рух рашистів до дна.

1. Надходження до бюджету росії від федеральної митної служби (ФМС) у липні знизилися на 34,3% порівняно з липнем минулого року.

2. Авіапарк рф зменшився на 16% станом до липня 2022 року. Притому 66% літаків – іноземні.

За півроку літаків в експлуатації російських авіакомпаній поменшало на 175: у лютому їх було 1080, а в липні — 905 (не рахуючи легкої авіації).

3. На росії витрачають на в'язниці у 3,5 рази більше, а на армію і держоборонзамовлення – у 54 рази більше, ніж на високі технології.

З такими пріоритетами росія не впоралась із санкціями, які перервали перш за все доступ до високих технологій. Тепер триває удушення по інших секторах.

4. На росії не вистачає власних ліків.

Частка іноземних виробників ліків на російському ринку в грошах становить 55% при загальному обсязі ринку 2,3 трлн руб, в кількісному вираженні - 33% з 6,5 млрд упаковок.

Оригінальні російські препарати посідають 11% в рублях і 5% в упаковках. Вироблені в країні активні фармсубстанції використовуються лише у 20% ліків.

На росії практично відсутнє виробництво інтермедіатів – 87% їх виробляється для російського ринку в Китаї.

5. Купівельна спроможність росіян у 2022 році впала по 18 із 24 базових продовольчих товарах. Вони можуть закупити найменше продуктів (картоплі, рису, борошна, чорного та білого хліба, вермішелі, маргарину та вершкового масла) за всю історію таких спостережень – з 2011 року.

А далі буде...