"Рашистів на дно - 12.02.2023" - Ростислав Павленко

"Рашистів на дно - 12.02.2023" - Ростислав Павленко

Євросоюз назвав росію головною країною-дезінформатором 2022 року.

У документі зазначається, що війна росії проти України стала основною темою інформаційних атак, причому в 60 випадках зі 100 їхньою метою було виправдання російського вторгнення.

Другою метою інформаційних атак росіїстала дискредитація ЄС та країн, що входять до нього.

Рашистський дурман розвіюється, хоч повільно. Це допомагає запроваджувати санкції та інші обмеження.

1. Росіяни шукають спосіб зберегти гроші в умовах дефіциту євро та доларів.

Рублю чомусь не довіряють. Тому попит на золоті злитки в росії минулого року виріс більше, ніж у будь-якій іншій країні, збільшившись майже вп'ятеро.

2. Китайська компанія ОРРО заблокувала можливість телефонувати зі своїх смартфонів.

Обмеження стосуються пристроїв, куплених у Китаї, але активованих на рф.

3. Низка швейцарських банків попередила клієнтів «російського походження», які отримали посвідки на проживання чи громадянство у Європейському Союзі після 24 лютого 2022 року, що факт переїзду до Європи або отримання європейського громадянства може бути інтерпретований як обхід санкцій, а банківське обслуговування на цій підставі припинено.

Коло змикається.

Навіть в Аргентині почнуть відкликати посвідки на проживання після приїзду тисяч вагітних росіянок, які чемусь бажають для своїх дітей будь-якого місця народження і громадянства, крім рідних боліт.

4. Готових «розуміти путіна» і хитрувати далі меншає.

Сербії доведеться запровадити санкції проти росії через сильний тиск Заходу.

Як повідомив президент країни Олександр Вучич, момент, коли Белград буде змушений зробити це, незабаром настане.

5. А от на росії дурман, навпаки, стає насиченішим. Ціла голова комітету генератора абсурду - дердуми - закликала … вирізати «з допомогою нейромережі» актрису Барбару Брильську з попуоярного радянського серіалу «З легкою парою». Брильстка справедливо назвала рашистів «проклятими Богом дюдьми», підтримуючи колегу, Лію Ахеджакову, яка послідовно виступає проти загарбницької війни рашистів і зазнає тиску.

Тим часом, студія Disney припиняє роботу з росією. Як доречно відзначив один з російських телеграм-каналів, замість «Король Лев» рашисти тепер дивитимуться «цар моль».

І далі ж буде...