"Рашистів на дно - 27.09.2022" - Ростислав Павленко

"Рашистів на дно - 27.09.2022" - Ростислав Павленко

Спроба росії використати псевдореферендум у тимчасово окупованих областях України для легітимізації своїх загарбань провалюється. Про невизнання цих «референдумів» заявили не лише США, Великобританія, Канада, Франція, Німеччина, Італія та Японія, але також Туреччина, Казахстан, Сербія та інші країни, де рашисти розраховували принаймні на «сприятливе мовчання».

Тож говорити про «захист російської території» для мотивації мобілізованих не вийде.

Західні ЗМІ пишуть також і про приготування провідних країн до можливої ядерної ескалації – і передавання путіну та його поплічникам чітких попереджень про наслідки будь-якого застосування ядерної зброї, навіть демонстраційної (про що вже марять московські пропагандони).

Для всього світу було би безпечніше, якби росія опинилась на дні швидше, ніж буде готова розв’язати ядерну війну. А для цього санкції мали би накладатись швидше, а діяти глибше.

1. Велика Британія розширила список санкцій проти росії, додавши до нього 92 нові позиції. Про це повідомляє МЗС Сполученого Королівства.

2. Японія внесла до списків санкцій ще 21 організацію з росії.

Нові обмеження запроваджено проти АТ «Енергія», НВО «Еталон», ВАТ «Моселектронпроект» та інших.

Крім того, запровадили заборону на експорт до росії товарів, які можуть бути пов'язані з хімічною зброєю.

3. В парламенті Фінляндії закликають запровадити санкції ЄС проти “росатому”.

На підставі зв'язків російської корпорації "росатом" із ВПК рф, а також на підставі участі "росатома" у захопленні Запорізької ядерної електростанції необхідно запровадити санкції ЄС проти цієї компанії та припинити з нею будь-яку співпрацю.

4. Низка держав Євросоюзу, включаючи Польщу та країни Балтії, вимагають запровадити жорсткіші санкції проти росії. Ці кроки мали б передбачати, зокрема:

- виключення нових банків із системи SWIFT,

- заборона імпорту російських алмазів,

- обмеження на продаж предметів розкоші,

- обмеження в галузі IT, кібербезпеки, програмного забезпечення,

- запровадження аналогічних санкцій проти білорусі.

Тим часом, Швейцарія розгляне можливість приєднання до нових санкцій Євросоюзу проти росії, якщо їх буде введено у зв'язку з проведенням референдумів у так званих ДНР,ЛНР, а також у Херсонській та Запорізькій областях, повідомила Федеральна рада Швейцарії.

5. Краще працювати будь-ким у Польщі, ніж загинути в Україні. Інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи в Польщі зріс на 600% за два дні, повідомляє агентство з працевлаштування Gremi Personal.

Однак польські рекрутингові компанії здебільшого не наймають громадян з росії не лише через відсутність спрощених візових процедур, нових санкційних візових обмежень, а через солідарність з Україною.

І далі ж буде...