"РЕФЕРЕНДУМОСКАЗ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

"РЕФЕРЕНДУМОСКАЗ" - Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Отже, уже відомо. На окупованих територіях окупанти вирішили провести референдуми про приєднання до Росії. Рішення це цілком природно збіглося з решенням російської Думи про посилення покарання за відмову від військової служби.

Москва навіть не приховує своїх намірів. Дума готова оголосити захоплені території України Росією. І оголосить, геть і не сумнівайтеся. Далі вони говорять відверто. Позаяк ці територія тепер Росія, значить тотальна мобілізація і ядерний удар по Україні. Що все це змінить персонально для мене?

Відповідь. НІ ФІГА. Взагалі. Я буду виконувати накази командування, оборонятися або наступати.

Почну з того, що пересічного українського нитика лякає найбільше - з ядерної зброї. Я маю дуже серйозні сумніви в тому, що вони її застосують.

Існує кілька речей які сучасний Захід реально лякають до тремтіння в суглобах. Одна з них, це ядерна небезпека. США гарно пам'ятають що саме вони випустили на світ цього джина і вони ж панічно бояться що хтось наслідує їхньому прикладу.

Через це кожен російський чиновник знає, якщо особисто він буде дотичний до застосування ядерного боєприпасу, йому краще емігрувати на іншу планету. Бо на планеті Земля ЦРУ і ФБР його знайдуть гарантовано.

Крім того, я маю серйозні підстави вважати, що про рішення застосувати ядерний боєприпас американці дізнаються ще на етапі обговорення такого наміру. На відміну від уряду України, де після вторгнення не діяв жоден протокол (адекватно діяли тільки ЗСУ), Штати от просто зобов'язані цю ситуацію з різних боків прокачати, і скласти плани дій. Основний, запасний, другий запасний і карколомний.

Якщо Штати досі не ревуть про такий намір з усіх ЗМІ, значить поки що все це - блеф і надування щок Кремлем.

А що тоді?

А нічого. От скажіть чим відрізняється окупант у прицілі зараз від окупанта у прицілі після референдуму? Відповідь - нічим.

Вони лякають нас ядерною зброєю в разі завдання ударів по території Росії? Вони і Крим російською територією називають, а ми по ньому вже били. Ба-більше, главком Залужний особисто визнав що то були ми. І що? І нічого. Москва продовжує просторікувати про "не там покурили" і "ефект лінзи". Очевидно, те саме доведеться говорити коли ЗСУ підуть звільняти території, які Москва оголосить Росією.

Насправді цим референдумом Москва ще дужче заганяє себе в пастку. Москві нічого не лишається крім як задирати градус ненависті до українців. Але цей меч має друге лезо, яке фатально ударить по самій же Москві. Коли ЗСУ почнуть звільняти території оголошені Росією, вся Росія почне питати Кремль: "Що за...?" А далі...

Ви знаєте, російські пропагандисти останнім часом багато говорять про можливість заколотів і бунтів всередині РФ у разі поразки Росії в Україні. Я готовий з ними погодитися. Пересічний росіянин своїм царям пробачити може все - крім військової поразки. Якщо Акела промахнувся, Акелу треба міняти. Просто сховати поразку не вийде, про те що під Харковом сталася поразка, говорить уже навіть Скабеєва.

Доречне питання, навіщо тоді Росія грає в ці референдуми? По-перше тому, що вони справді вірять що референдумосказ когось налякає. Панове ці типи думали, що вони Київ візьмуть за 3 дні, ви ще не збагнули що вони живуть у світі власних ілюзій? А по-друге тому, що після Харківщини, де Москва з легкістю покинула своїх посіпак, аби їх турботливо прийняла СБУ, на інших окупованих територіях вони стикнулися з масовим відходом від них тамтешніх колаборантів. Ці люди уже побачили, що Україна вертається, а Москва їх кине. Ці особи уже заходилися тікати з окупованих територій - у Крим, до Росії. А працювати комусь треба. Єдине що може їх переконати, це оголошення захоплених територій Росією. Вони думають чомусь, що нас це зупинить.

Зупинить це нас? Ніяк. Танковим, механізованим та десантним бригадам ЗСУ до лампочки, що там патякає російська Дума. Український солдат звільняє свою землю. І звільнить. Попри весь їхніх референдумосказ.