Із російської сторони заборонений в'їзд на території "ДНР" та "ЛНР" автомобільним і вантажним транспортом військового призначення
Про це повідомив речник Адміністрації Президента України з питань АТО Олександр Мотузяник, передає Еспресо.TV
"З російської сторони заборонено в'їзд на території так званих "ДНР" та "ЛНР" автомобільним і вантажним транспортом військового призначення. Озброєння та боєприпаси планується постачати за допомогою залізниці", - сказав він.
Нагадаємо, нещодавно речник штабу АТО Андрій Лисенко заявив, що російсько-терористичні війська активно використовують залізничну інфраструктура на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей для передачі боєприпасів і палива.














!["АРЕСТОВИЧ і ЛАТИНІНА: Розставання року! [Пародія]" - Юрий ВЕЛИКИЙ (ВИДЕО)](https://static.spektrnews.in.ua/img/2026/08/2289/228905_48xx_.jpg)



