ЄС продовжив санкції проти Росії через порушення територіальної цілісності України

ЄС продовжив санкції проти Росії через порушення територіальної цілісності України

Європейський союз офіційно продовжив на шість місяців дію санкцій щодо росіян, юридичних осіб і підтримуваних Кремлем сепаратистів через порушення територіальної цілісності України, повідомив у твіттері кореспондент Радіо Свобода у Брюсселі Рікард Юзвяк.

«Візові заборони і заморожування активів щодо 175 росіян та сепаратистів + 44 суб’єктів господарювання за порушення територіальної цілісності України тепер офіційно продовжені на 6 місяців», – написав Юзвяк.

Європейський союз 19 грудня 2019 року офіційно оголосив про продовження санкцій проти Росії на наступні пів року. Перед тим, 13 грудня, глави держав і урядів країн Євросоюзу продовжили дію економічних санкцій проти Російської Федерації теж на пів року.

Зі списку санкцій виключені колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров і колишній міністр енергетики Едуард Ставицький

Європейський союз після анексії Криму у 2014 році і початку бойових дій на Донбасі запровадив і щоразу продовжує санкції, пов’язані з порушенням територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України. Втім, у Брюсселі є політичні сили і лідери, які лобіюють зняття обмежень з Кремля через його агресію проти України.