"Щоб показати ефективність Мінфін у травні зменшив план для Податкової та Митниці" - Влад Пономар

"Щоб показати ефективність Мінфін у травні зменшив план для Податкової та Митниці" - Влад Пономар

Мінфін у травні зменшив план для Податкової на 19 млрд та для Митниці на 9 млрд, щоб показати ефективність.

☑️Мінфін у травні зменшив план для Державної податкової служби з 58,6 млрд грн до 39,6 млрд грн - на 19 млрд грн.
Про це повідомив ексголова ДПС Сергій Верланов.
«В травні через зменшення плану на третину, маємо перевиконання на 9% замість невиконання на 26% і робимо вигляд, що ефективність податкової зросла», - написав він.

☑️Міністерство фінансів у травні зменшило план для Державної митної служби, порівняно з квітнем, на 9,1 млрд грн, щоб показати ефективність її роботи і перевиконання плану. Про це заявив ексголова Митної служби Максим Нефьодов.
« У квітні „неефективний Нефьодов“ зібрав у загальний фонд держбюджету 19,6 млрд грн. У травні без мене митниця зібрала на мільярд менше — 18,6 млрд грн. Зате сам план, порівняно з квітнем, Мінфін зменшив на 9,1 млрд грн (!!!). Очевидно, була ідея показати, що раніше план не виконувався, а от тепер як понесеться. Але чомусь понеслося в зворотному напрямку», — написав Нефьодов.
Також він зазначив, що 22 травня в країні було введено адаптивний карантин і відкрито цілий ряд пунктів пропуску на кордоні, що повинно було мати позитивний ефект на обсяг митних надходжень до держбюджету.
«І взагалі-то мав бути якийсь відкладений попит, накопичені товари повинні заїхати, на відміну від квітня», — додав ексголова Митної служби.
24 квітня Кабмін звільнив керівника ГТС Максима Нефьодова та голову Державної податкової служби Сергія Верланова.

Влад Пономар