"Шарійовщина, як вона є" - Віктор Бобиренко

"Шарійовщина, як вона є" - Віктор Бобиренко

Зустрів типового і агресивного представника конспірологічних теорій. Говорив з ним майже годину. Більше слухав, щоб зрозуміти цей типаж. Ось його портрет.
Киянин. Трошки за 50-т. Таксував, працював на будівництві. Зараз працює на СТО. З його слів, має золоті руки. Пам’ятає і кляне Горбачова. Голосував за Зеленського, але вже розчарувався. Зараз він – ортодоксальний шарійовець. Не пропускає його передач, дивиться на телеканалах. Активно цікавиться політикою.
Каже, що у Зеленського є рахунки за кордоном. І його «піндоси» змушують співпрацювати з МВФом. Він співає під їх дудку, тому здав народ. А були на нього сподівання. Я уточнював які. Ну, що все швидко стане зергут. Усі будуть багатіти а Пороха посадять.
І для цього, ясєн-красєн, не треба ні МВФов, ні Євросоюзів. А треба, щоб крали поменьше. І все. Ах да, Супрун це доктор смерть, а Порох розв’язав війну, щоб наживатись на ній.
Каже, тут Суркіси вимагають у держави 7 мільярдів гривень депозитів, які у них були в ПриватБанку. І їм треба їх віддать.
Я в темі і оживився. Кажу, так чудак, тут ясно, що крали. Коломойський (тодішній власник) виписував фіктивні кредити ряду фірм. Далі кредити групувалися частинами і направлялися через мережу транзакцій між рахунками пов’язаних компаній. Усі транзакції не мали очевидної комерційної цілі. Просто розгон бабла. Усе робилося тупо і глупо. І палєвно. І доказової бази – повно.
А зараз ці аферисти просто взяли і найняли за (думаю чималий) гонорар цілого Міністра Юстиції – Малюську. І він за гонорар напрягає ПриватБанк виплатити «чесним бізнесменам» гроші, які ухвалив до виплати такий само суд, що складається із суддів-заробітчан-аферистів.
А єдине, що не дає хапнути гроші у державного ПриватБанку, це система корпоративного управління. Коротше кажучи, іноземні спеціалісти у правлінні не дають рейдернути українські гроші.
А український міністр грає не за наших, а за олігархів і проти України.
Міні лекція продовжувалася хвилин 5-7. А потім цей тіпок заяввив таке, що у мене подих перехопило. Правильно, каже, Суркісам потрібно гроші віддати.
Бо так хоч у Суркіса бабки залишаться. А так – Соросу їх виведуть. Сорос поділиться з Трампом і все одно бабкам так і так капєц. Але якщо вони залишаться Суркісам, ті хоч куплять кілька бразильців у Динамо. І Динамо грати почне. Хоч якась користь.
От мене важко вразити. Я бачив усякого. Але у чувака вийшло. Феєрично.
Кажу йому (обережно так): я думаю, що якщо на управління авто треба здавати на права, то мабуть і на управління державою через вибори громадянам потрібно здавати екзамен?
Він гаряче зі мною погодився.
Точно необхідно, каже. А то неадекватних повно.

Віктор Бобиренко

Loading...