Святкування в Синьогорі, якого “не було”. Про яких гостей ювілею не розповіли Єрмак і Зеленський?

Святкування в Синьогорі, якого “не було”. Про яких гостей ювілею не розповіли Єрмак і Зеленський?

Два тижні тому ми опублікували розслідування під назвою “Не час святкувати”. Про те як керівник офісу президента Андрій Єрмак відсвяткував свій ювілей разом з президентом Володимиром Зеленським та іншими гостями в державній резиденції в Карпатах куди вони діставалися гелікоптером державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зазвичай офіс президента або президент на резонансні розслідування про себе реагують доволі однаково: все спростовують і звинувачують журналістів у публікації неправдивої інформації.

Це легко зробити дочекавшись публікації і побачивши докази, якими оперують журналісти. І що найважливіше - яких доказів не вистачає.

Тому цього разу ми вирішили опублікувати не всю інформацію, не всі докази одразу. Опублікували лише частину і зачекали поки всі сторонинададуть свої пояснення. І от зараз коли і президент Зеленський і Андрій Єрмак сказали достатньо, ми публікуємо другу частину нашого розслідування. З нього ви зможете зробити висновки наскільки слова перших осіб держави відповідають дійсності. І про кого з гостей президент не розповів.

Автор: Михайло Ткач/Українська правда