Тоді ми знов зустрінемось на барикадах

Тоді ми знов зустрінемось на барикадах

Спершу Оксана Марченко, бере участь у танцях з зірками, потім глядачі ввдлають свої голоси за Марув, потім на президентських виборах перемагає Зеленський, потім до нас на гастролі приїздять Кіркоров та Басков, а потім в Україну заходять російські танки охороняючи святе право рускоязичного насєлєнія смотрєть тєлєвізор.

І Зе і Марув і Марчено у танцях і війна у нашому дому - кавалки одного ланцюжка з метою деморалізувати тих українців, що борються. Ядерної зброї не треба. Достатньо контролювати кнопку пульта.

Москва добре розуміє ХТО КОНТРОЛЮЄ ТЄЛЄВІЗОР - той і хазяїн в країні. Це РЕВАНШ, панове, хочте ви цього чи ні.... Але не може ядерна зброя знаходитись в приватних руках. Держава ( якщо вона хоче такою бути, а не здаватися) МАЄ БРАТИ ІНФОРМАЦІЦНИЙ ПРОСТІР ПІД СВІЙ КОНТРОЛЬ.

МИ - воююча країна, а тому маємо повне право на обмеження певних свобод, які несуть загрозу нашій інформаційній та національній безпеці. Демократія у країні дебільшістьблядачів))) є продуктом деградативної селекції совка унеможливлює сталий розвиток країни.

Але щось я стаю схожим на старого пердуна-моралізатора))) і це мені не подобається!!! Марув то Марув, Зеленський то Зеленський... але сука, коли ми знов зустрінемось на барикадах пощади не чекайте!!! Ото вже буде лютий ...!

Антін Мухарський