"Трохи вранішніх новин" (27 березня) - Денис П'ятигорец

"Трохи вранішніх новин" (27 березня) - Денис П'ятигорец

1. Україна на знак солідарності з Британією і трансатлантичними союзниками та в координації з країнами ЄС видворяє 13 російських дипломатів.

2. Вже понад 20 країн світу заявили про своє рішення вислати російських дипломатів у відповідь на отруєння колишнього шпигуна РФ Сергія Скрипаля і його доньки у Британії.

3. Ісландські посадовці не відвідуватимуть Росію з нагоди чемпіонату світу з футболу, а також вирішили відмовитися від усіх контактів високого рівні з представниками РФ.

4. Міністр закордонних справ Великої Британії заявив, що скоординована висилка російських дипломатів із США, Канади та ряду європейських країн є "найбільшою колективною висилкою російських шпигунів, яка коли-небудь мала місце".

5. А це вже фаталіті від британського уряду. Велика Британія видала ордери на арешт майна громадян Росії невідомого походження. Тобто якщо російській оліграх або чиновник, який накрав грошей та купив нєдвіжку на туманному Альбіоні, не зможе пояснити звідки він взяв гроші, то британці цю нєдвіжку конфіскують на користь своєї держави. А, як відомо, Великобританія є найбільшим притулком для російських вкрадених грошей. Ну, принаймні, була.

6. Партія "Український вибір", яку очолює кум президента РФ Віктор Медведчук, може бути мозковим центром глобального плану зі зміни, або усунення конституційного ладу в Україні. Про це генеральний прокурор Юрій Луценко заявив в ефірі телеканалу ICTV

7. Відносно першого заступника голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Портнова розпочато кримінальне провадження за статтею "державна зрада".

8. На Вінниччині майже 260 га землі вартістю 205 млн.грн., повернули у державну власність.

9. Контракт на постачання бойових танків "Оплот-Т" до Королівства Таїланд успішно завершено і тепер "Укроборонпром" робитиме танки "Оплот" для Збройних сил України. Також в концерні готові інтегрувати в "Оплоти" для української армії технології, опрацьовані з урахуванням бойового досвіду. Ідеться про передове цифрове оснащення, зокрема прицільний комплекс та систему управління вогнем

10. Міністр оборони Степан Полторак заявив про будівництво 4-х комплексних табірних містечок у різних областях України. Про це він розповів на зустрічі з народними депутатами. За словами міністра, йдеться про Широкий лан, Черкаське, Старичі та Дачне-2.

11. Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings зберегло прогноз зростання економіки України в 2018 році на рівні 3,2% і прогнозує прискорення зростання ВВП в 2019 році на 3,7%.

12. Держпідприємство Антонов планує завершити будівництво заводу з виробництва літака Ан-132D в Саудівській Аравії восени 2019 року.

Доброго ранку, Хунта!

Денис П'ятигорец

Loading...