"Трохи вранішніх новин" (3 серпня) - Денис П'ятигорец

"Трохи вранішніх новин" (3 серпня) - Денис П'ятигорец

1. Президент США Дональд Трамп підписав закон про розширення санкцій проти Росії. От тепер тільки можна уявити обличчя тих росіян, які так мастурбували на Трампа та раділи його перемозі. Бажаємо успіху мильній бульбашці, яку надули Парєбрікі на Форексі.

2. Україна, Чорногорія, Албанія і Норвегія і приєдналися до рішення ЄС продовжити економічні санкції проти Росії до кінця січня 2018 року.

3. ЗСУ просунулися більше ніж на 1 кілометр на Світлодарській дузі. Волонтер Юрій Мисягін повідомив, що сили АТО "добре прокрокували" вперед на Світлодарській дузі. Він зазначив, що це сталося через систематичні обстріли і провокації з боку противника.

4. Державний бюджет України в січні-липні поточного року отримав 447,635 мільярда гривень доходів, що на 10,3% більше бюджетного розпису на цей період.

5. Київський апеляційний господарський суд визнав недійсними договори, за якими резиденція "Межигір'я" у 2007 році була виведена з державної власності.

6. Рівно рік тому відбувся повний перехід на електронні публічні закупівлі через систему ProZorro для усіх надпорогових тендерів.За ці 365 днів маємо вражаючи цифри: кількість проведених процедур зросла на 550%, кількість учасників на 384%, сума оголошених торгів збільшилась майже в 10 разів з 75 млрд гривень до 725 млрд гривень. Завдяки ProZorro за рік нам вдалося зекономити 19,1 млрд гривень державних коштів.

7. З 1 липня повноцінно розпочала роботу система автоматичного блокування ризикових податкових накладних. За даними ДФС за місяць роботи системи більш ніж 1,5 млрд гривень були виведені з тіні внаслідок блокування системою ризикових податкових накладних.

8. Чистий консолідований прибуток "Укрзалізниці" в першому півріччі становив 122,5 мільйона гривень. Як повідомляється, за аналогічний період минулого року був зафіксований чистий збиток близько 3,78 млрд грн.

9. Уряд Канади виділила $13 млн на програму розвитку і підтримки угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Канадою

10. На Херсонщині запустили сонячну електростанцію потужністю 10 МВт. Економія викидів вуглекислого газу в атмосферу складе близько 12 тисяч тонн на рік за рахунок зниження завантаження підприємств традиційної генерації

11. З космодрому Куру в Французькій Гвіані успішно запустили ракету-носія легкого класу Vega з двигуном українського виробництва.

Доброго ранку, Хунта!

Денис П'ятигорец


Loading...
Loading...