"Trumpgate - 27/11/2019" - Влад Пономарь

"Trumpgate - 27/11/2019" - Влад Пономарь

Обрана дата для розгляду підстав для імпічменту Трампа - 4 грудня.
Комітет у Конгресі США запросив Трампа на слухання з імпічменту.
Сенатор від Республіканської партії відмовився від слів про втручання України у вибори США. Сенатор назвав свої слова помилкою: «Єдиний доказ - саме РФ намагалася зламати комп’ютер Демпартії».
Помпео: США мають розслідувати втручання України у вибори.
Суд зобов'язав юрисконсульта Білого дому свідчити у справі про імпічмент Трампа.
Суд вимагає від Трампа не блокувати свідчення службовців Білого дому.
Блокування допомоги Україні погодили в день розмови Трампа з Зеленським.

⚡️Судовий комітет Конгресу розгляне підстави для проведення процедури імпічменту Трампа 4 грудня. Слухання під назвою «Конституційні підстави для імпічменту президенту» розпочнуться о 10.00 (17.00 за київським часом) 4 грудня. Комітет має розглянути питання про "високі злочини та проступки", викладені в Конституції США. До цього часу вже буде готова доповідь з розслідування справи Комітету з розвідки.

⚡️Юридичний комітет Палати представників запросив Трампа взяти участь у слуханнях в рамках процедури імпічменту. Лист до Трампа направив голова комітету Джерролд Надлер. Слухання відбудуться 4 грудня 2019р.

⚡️


Сенатор від Республіканської партії Джон Кеннеді відмовився від своїх слів про нібито втручання України у президентські вибори в США в 2016р. За словами Кеннеді, його висловлювання про втручання України в американські вибори були помилкою.
"Єдиний доказ, що ми маємо - саме РФ намагалася зламати комп’ютер комітету Демпартії", - зазначив він.

⚡️Помпео: США мають розслідувати втручання України у вибори.

⚡️Федеральний суддя Кетарджі Браун Джексон заявила, що Трамп "не має повноважень" блокувати свідчення в справі про його імпічмент будь-якого теперішнього, або колишнього посадовця Білого дому.
Відповідна заява міститься в ухвалі суду, яка зобов'язує колишнього юриста Білого дому Дональда Макгена дати свідчення в справі про імпічмент Трампа.
Повідомляється, що рішення судді охопило не лише свідчення Макгена, а стосуватиметься і свідків у розслідуванні імпічменту Трампа, яке проводить Палата. Серед тих, хто не надавав свідчення, попри те, що з запитом про такі свідчення звернулась Палата - Держсекретар Майк Помпео, колишній радник з питань нацбезпеки США Джон Болтон, в.о. голови служби Білого дому Мік Малвені.

Влад Пономарь