У Києві — величезний дефіцит чоловіків

У Києві — величезний дефіцит чоловіків

За офіційними даними, сьогодні у Києві мешкають майже три мільйони осіб, більша частина з яких — жінки. Про це Експрес-онлайн повідомили у Головному управлінні статистики міста Києва. 

"У Києві сьогодні проживає 2 мільйони 925 тисяч 760 осіб, майже 42 тисячі з них перебувають тут тимчасово, — пояснює Олег Настоящий, заступник начальника Головного управління статистики міста Києва. — Найбільше людей проживають у Солом’янському, Деснянському та Дніпровському районах. За статевою ознакою переважають жінки: їх більше, ніж чоловіків, на 209 тисяч. Майже 60 % населення Києва — люди працездатного віку, тобто віком від 16 до 59 років. Цьогорічна кількість студентів у столиці становить 12 % , а це трохи більше 360 тисяч осіб. Частка людей пенсійного віку складає майже 24 % від загальної кількості жителів столиці". 

Трохи більше 80 % населення Києва — українці, на другому місці — росіяни, їх  13 %. Євреїв, білорусів та представників інших національностей — трохи менше п'яти відсотків. До слова, за даними Держкомстату, щороку кількість населення Києва зростає майже на 20-25 тисяч людей. Водночас згідно з дослідженнями Аналітично-дослідницького центру "Інститут міста" й Інституту демографії та соціальних досліджень НАНУ, у столиці фактично проживає близько 4 мільйонів людей.

Loading...