У Жириновського істерика через переменування Московського проспекту

У Жириновського істерика через переменування Московського проспекту

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський прокоментував перейменування Московського проспекту в Києві в проспект Бандери, повідомляють "Спектр Новости" з посиланням на  Патріоти України.

«Найстрашніше - вони сходять з розуму, коли Московський проспект перейменований ім'ям фашиста, карателя. Це жахливо. Що вони творять. Це ж одна наша Батьківщина була - Російська імперія, Радянський союз. Тепер там до нас ставляться гірше ніж у фашистській Німеччині.

Це комуністи винні. Вони українізували росіян в Україні. І ті вже забули, що вони росіяни. Їм вбили в голову, що Росія, росіяни - вороги. І вони готові стріляти по росіянах. Те ж і в Молдавії, забороняють російські телеканали. Це все, щоб засмутити російські відносини на Заході, щоб ми не були до неї ближче.

Створюють цей кордон від Балтики до Чорного моря, щоб були ворожі Росії держави: Естонія, Латвія, Литва, Польща, Україна і Молдова. Потім у них буде бажання як-небудь скрутити Білорусію, і це буде те, що вони мріяли зробити - розділити Європу і тримати її на голодному пайку. Це не вдасться їм ... », - заявив російський політик.Loading...
Loading...