Україна отримала ще одну чемпіонку Європи з важкої атлетики

Українка Юлія Калина виграла "золото" чемпіонату Європи з важкої атлетики, що триває в грузинському Тбілісі, повідомляє prosport.tsn.ua. Бронзова призерка Олімпійських ігор у ваговій категорії 63 кг показала результат у 238 кг. У ривку Юля зафіксувала штангу вагою 106 кг і на один кілограм випередила свою найближчу суперницю - Надію Ліхачьову з Росії. Поштовх українка починала з підходу до штанги вагою 124 кг і, після успішного виконання, випередила найближчу суперницю на 7 кг у сумі двоборства! А у другій та третій вправі Юля впевнено зафіксувала 127 і 132 кг відповідно, і збільшила відрив до 15 кг у сумі двоборства. Нагадаємо, це друге "золото" України на європейській першості, раніше Юлія Паратова стала чемпіонкою у категорії до 53 кг.