Українці здобули ще дві медалі на ЧЄ з важкої атлетики

Українець Олег Прошак виграв золоту медаль чемпіонату Європи з важкої атлетики, який проходив в Тбілісі, повідомляє gazeta.ua.

У ваговій категорії понад 105 кг Прошак у ривку взяв 200 кг, що було третім результатом. Однак у поштовху Олег підняв 235 кг, що в сумі принесло йому золоту медаль.

Друге місце в грузина Іраклія Турманідзе, третій - росіянин Чингіз Могушков.

Також ще одну нагороду для України на турнірі завоювала Анастасія Лисенко.

Наша спортсменка, яка виступає у ваговій категорії понад 75 кг, з результатом 126 кг посіла друге місце у ривку, після чого підняла 154 кг у поштовху. У сумі в дебютанки дорослого чемпіонату Європи результат - 280 кг, який приніс Лисенко срібну нагороду.

Чемпіонкою стала росіянка Тетяна Каширіна, яка взяла 322 кілограми (142 + 180). "Бронза" у румунки Андреа Аанеі - 261 (120 + 141).

Раніше, нагадаємо, "золото" континентальної першості завоювали українки Юлія Паратова і Юлія Калина.