Українські легкоатлети-юніори здобули срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті світу

Українські легкоатлети-юніори Дмитро Нікітін і Аліна Шух здобули срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті світу, що триває у місті Калі (Колумбія)

Про це пише Еспресо.TV із посиланням на Федерацію легкої атлетики України.

"Нікітін був другим у секторі зі стрибків у висоту. Він повторив особистий рекорд - 2 м 18 см. Зазначимо, що для тренера Дмитра, Ігоря Лонського, ця медаль стала другою за день. У шведському Ескільстуні, на юніорському чемпіонаті Європи, Олександр Баранніков завоював "бронзу", - зазначили у прес-службі.

Шух стала бронзовим призером у змаганнях із семиборства. До передостаннього виду, метання списа, вона йшла 11-та, проте особистий рекорд (54,57 м) вивів її на 4-те місце. А після забігу на 800 метрів Аліна зуміла піднятися ще вище і замкнути трійку призерів (5896 очок).