«...відкриваючи очі комсомольцям» - Олександр Костюк

«...відкриваючи очі комсомольцям» - Олександр Костюк

Ще раз на цю тему. Востаннє. На пальцях.

Ти полковник ФСБ. Через зраду олігархів, продажних журналістів, псевдонаціоналістів, масований інформаційний вплив тобі вдалося привести до влади в Україні зграю бездарів, негідників та колаборантів. Але в країні залишився міцний, свідомий, сильний, мотивований державницький осередок. Партія ЄС, яка має перевіреного, досвідченого лідера, людину незалежну, сильну, освічену, талановиту, з міжнародною вагою та зв’язками.

 Що потрібно робити полковнику ФСБ в даній ситуації? Очевидно. Підірвати довіру до лідера, його оточення. Тим самим розколоти останній державницький осередок і знищити його.

Як це зробити? Мантри про Ротердам+, розслідування Бігуса та різноманітні «пльонки» свідомим, грамотним прихильникам ЄС не заходять. Залишається одне – переконати прихильників ЄС та Порошенка, що лідер помиляється, відірваний від послідовників, приймає неправильні рішення, не має майбутнього. Формуються тези: Порошенко "в теплій ванні", "Порошенко робить помилки", "Порошенко призначає не тих людей на місцях", «Пропозицій прихильників не хочуть слухати», «оточення Порошенка неправильне», «оточення Порошенка ізолює його від людей», "Порошенко нікого не слухає, не займається правильним піаром», «у Порошенка високий антирейтинг, він все одно не виграє». Підбираються відповідні матеріали, "прімєри із жизні", підбираються скріни.

Ці тези починають просувати через ботів. Але ботам слабо вірять, вони працюють одноманітно, без іскри.

Тому робиться більш ієзуїтський хід.

 Знаходять людей із щирих прихильників ЄС, людей відомих. І цих людей переконують, що їх свята місія "вийняти Порошенка з теплої ванни". Прокричати на весь світ про «зроблені помилки». Що вони сіль землі, а не обмежені «комсомольці», які в сліпій вірі не здатні бачити недоліків та помилок. Не «інкубаторські» як оті всякі.

І ці люди починають щиро, фанатично, самовіддано, безкоштовно з вогнем в очах і жаром у крові поширювати і повторювати саме ці, потрібні полковнику, тези. Сотні, тисячі разів. На всі лади.

"Порошенко призначає не тих людей", "Порошенко робить помилки", "Порошенко ігнорує всі пропозиції", "Порошенко ігнорує політтехнології та піар", "У Порошенко великий антирейтинг».

Бінго!

Люди самовіддано носять тези майора чи полковника ФСБ. Щиро вірячи, що вони «відкривають очі комсомольцям». Щиро вірячи, що вони «озвучують проблеми» (про які без них, звичайно ж, ніхто не здогадувався).Сотні, тисячі разів. Втягуючи в це і інших людей.

 Таким чином активно, з фанатизмом та ентузіазмом підривають авторитет лідера ЄС в очах його рядових прихильників. ЗНИЖУЮТЬ підтримку Порошенка та ЄС. І руйнують останнє ядро державників.

Тому що як рядовому прихильнику підтримувати лідера, про якого йому тисячу разів прокричали, що він помиляється, призначає не тих людей, ігнорує пропозиції і має високий антирейтинг? Як відреагує простий виборець, якому десятки і сотні разів повторять ці тези? А саме це щиро і з фанатизмом і з почуттям виконання високої місії "відкрити очі і не повторювати помилок" роблять ці люди. Яких хитро на це спрямували досвідчені маніпулятори, під прапором "високої місії" і гаслами "ми не комсомольці". І яким хитро підгавкують звичайні подоляковські боти, чого вони не хочуть помічати.

На прості зауваження «що ж ви робите, люди? Навіщо поширюєте ворожі тези, розколюєте останнє державницьке ядро?» у них готові контраргументи: «ви ховаєте голову в пісок!», «як ви з таким підходом виграєте вибори?», «це у вас така робота з електоратом?» і т.п. І знову і знову нескінченні повторення тих самих тез.