В Об'єднаних силах відбувся "круглий стіл" за підсумками квітня

В Об'єднаних силах відбувся "круглий стіл" за підсумками квітня

04 травня в районі проведення операції Об`єднаних сил, за участі Командувача об`єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, керівництва облдержадміністрацій в Донецькій і Луганській областях та командирів оперативно-тактичних угруповань і військових частин, залучених до проведення операції, відбувся «круглий стіл». В ході заходу присутні підвели підсумки 12-го місяця проведення операції та обговорили основні тенденції розвитку оперативної обстановки.

Під час "круглого столу" учасники проаналізували безпекову ситуацію в районі проведення операції та ведення бойових дій за квітень поточного року. Окрім того, були заслухані звіти представників всіх складових сектору безпеки і оборони, що входять до складу Об'єднаних сил, а представники обласних державних адміністрацій поінформували про результати спільної з Об`єднаними силами діяльності щодо відновлення та розбудови мирного життя у східних регіонах України.

У ході конструктивного діалогу учасники визначили основні напрямки подальшої спільної діяльності Об`єднаних сил та органів державної влади у військовій, правоохоронній та соціально-гуманітарній сфері.

Підсумовуючи результати "круглого столу", генерал-лейтенант Сергій Наєв наголосив присутнім командирам, що найголовнішим пріоритетом їх діяльності повинно бути збереження життя та здоров’я підлеглого особового складу.

Ми об'єднані та сильні!

Слава Україні!


Loading...