В Україні на грип та ГРВІ захворіло вже понад 472 тис. осіб

В Україні на грип та ГРВІ захворіло вже понад 472 тис. осіб

На території України вже зареєстровано 472 054 хворих на грип та ГРВІ. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

«За період з 3 по 23 жовтня за оперативними даними територіальних органів охорони здоров’я перехворіло 1,1 % населення (аналіз проводився без урахування даних АР Крим та м.Севастополя). Діти віком до 17 років становлять 70,1 % від загальної кількості захворілих», - йдеться в повідомленні.

Вказано, що рівень захворюваності в епідсезон 2016–2017 років майже на 20 % перевищує минулорічні показники аналогічного періоду.

Окрім того, за минулий звітний тиждень темп приросту захворюваності зростає як серед дорослих, так і серед дітей, проте у жодному з регіонів показники не перевищують епідемічних порогів.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Київській – 699,5, найменший – у Тернопільській областях – 220,6 на 100 тис. населення.

Всього по Україні з початку епідемічного сезону госпіталізовано з попередніми діагнозами «Грип» та «Гостра респіраторна вірусна інфекція» 13873 особи (2,9 % від захворілих), з них 80,3 % становлять діти віком до 17 років.

За звітний період в Україні летальних випадків внаслідок грипу не зареєстровано. З початку епідемічного сезону за оперативними даними вакцинація проти грипу не проводилася.


Loading...
Loading...